Ghoulové

23. března 2012 v 6:30 | Sany |  Another Point Of View
Ghoulové tvoří nejnižší třídu démonů.Jsou štíhlí,vysocí,mají hnědou až šedivou pleť a hladké,tenké údy.Hlavu mají zvláštně protaženou vysokým čelem.Chodí zcela nazí a na těle nemají jediný chloupek.Jsou oboupohlavní a ve své podstatě mají podobu neforemných a těžkopádných monster,to je ovšem omyl. ;] Vylučují hojně po hnijícím mase páchnoucí sliz,podle něhož,stejně jako podle typického mrtvolného puchu se dají rozeznat.A to i když an sebe vezmou lidskou podobu,z níhž dávají přednost té ženské.

Živí se mrtvolami a vynikají nesmírným apetitem,v minulosti se často přidávali k armádám.Vynikali nadlidskou sílou a neskutečnou statečností.

Ghoul se dá zabít utopením ve světcené vodě,upálením nebo probodnutím do srdce posvětcenou zbraní.Muslimové používali k likvidaci ghoulů speciální antidémonský bič.

Nejzajímavější na tom všem je že ghoulové údajně pocházejí z Čech,konkrétně z okolí Prahy.
Dávný kronikář,účastník křížové výpravy do Palestiny,zaznamenal podivný a hrůzostrašný zážitek francouzského rytíře Berriho.S Berriho jednotkou táhlo na dvacet nejen nadmíru statečných,ale hlavně svůdných,krásných žen lepých tvarů.Bern,jist si svou neodolatelností,mužným šarmem i sexappealem,vlzel na krasavici,doprovázen jedním ze svých druhů,přimo do stanu a rovnou do postele.Domníval se,že když bude dívka v posteli,bude vše jednodušší.Dívka však snadno unikla a když při honičce stanem nahmátla bojovou sekeru,stačil jediný rázný pohyb.Berriho druh měl hlavu na dva kusy.Milá krasavice jakoby na Francouze zapomněla,začala se věnovat jen mrtvole Berriho druha.Rozsápala ji na kisy a dychtivě ji začala s mlaskáním konzumovat.

Více KPUFO

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama