My Soul To Take [2010]

21. března 2012 v 23:02 | Sany |  Horror Movies
Děj se odehrává v městečku jménem Riverton ve státě Massachusetts,v tomhle městě kdysi žil rivertonský rozparovač Abell Plenkow (Nevím jistě jak se píše to jméno tak se nezlobte-sériový vrah) s rozpolcenou osobností (tzn.: má více než jednu osobnost),šíří se o něm legenda že v den kdy zemřel se má vrátit znovu ( 16let poté na jejich narozeniny) a zabít "Rivertonskou sedmu".Riveronská sedma je sedm dětí které se narodili v den jeho smrti.Hodně lidí říká že se rozparovač narodil znovu v těle z jednom z dětí,je to pravda nebo snad přežil Abell Plenkow pád do řeky v hořícím ambulančním voze? Jeho tělo nikdy nebylo nalezeno,policisté však věří že Abell leží na dně řeky.Ovšem všechno závisí jen na jediném chlapci z Rivertonské sedmy na 16ti letém Bucku Hellemenovi ...

První minuty se odehrávají v době kdy byl rivertonský rozparovač tedy Abell Plenkow naživu a co se vlastně stalo,což mi přijde jako dobrý úvod k filmu,pomalu se dostáváme až k 16tým narozeninám Riverstonské sedmy,kdy se děje oslava.
Tudíž až na život Abella se nic moc neděje.
Ovšem kdo by to byl řekl že se film tak rychle rozjede (Když nepočítám úvod s Abellem) už od 17minuty!
Film je spíše psychologický ačkoliv tam teče krev.
Hudba ve filmu je dramatická v místech kdy se má něco stát tak jako v ostatních horrorech,v jiných místech se hudba nenachází pokud ovšem nehraje rádio nebo televize.Ovšem nakonci filmu (titulky) je písnička která se mi opravdu zalíbila.
Moje hodnocení filmu je však dobré protože horror o člověku s rozpolcenou osobností tu ještě nebyl,nebo alespoň žádný neznám.

Více ČSFD


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama