Politicko-ufonská satira..

11. května 2012 v 11:29 | Lů |  UFO
Nemám co dělat...našla jsem strašně zajímavej článek :) 
Asi tam budou chyby a podobně, ale dává smysl a trochu mne oslovil..
TADY máte odkaz na celý článek, zkopíruju sem však ty nejdůležitější a nejzajímavější pasáže...

Zde je dotaz: Proč jsme se VEŘEJNÉ nevrátili zpět na Měsíc? Odpověď nezní: "Dobrá, už neexistuje žádná soutěž o vesmír." Odpověď není ani to, že je to moc drahé nebo příliš obtížně. Počítače, které vyslaly Apolla k naší oběžnici byly zcela dětské proti oslnivým počítačům, které jsou již dnes v mnoha miliónech domovů. Jistě že to stojí obrovskou kupu peněz a úsilí vytvořit úspěšnou misi na Měsíc. Ale naši představitelé mají obrovské zdroje a utrácejí neuvěřitelné sumy na různé projekty...např. na války na Blízkém východě. Poté ONI utratí 87 miliard dolarů na obnovu toho, co ONI před tím zbořili. Samozřejmě, že to nejsou peníze boháčů, které jsou utráceny na nekonečné války a obnovování. Jsou to naše peníze: peníze střední třídy a chudých. Nemáme v této věci žádnou volbu a musíme platit cenu za všechno, co naši nemocní ředitelé vyžadují.

Tají před námi technologie. S názorem, že masy nemohou asimilovat obrovské skoky ve znalostech a inovaci, potlačili věci, které by výrazně posunuly lidstvo vpřed. Bylo v JEJICH moci masám pomoci, ale neudělali to. To není jejich problém. To není jejich job. Královské rody/korporace/vlády by měly přinášet lidem užitek. Pravda je taková, že existují pouze sami pro sebe. Jejich skutečnou akcí jsou pouze takové, kdy se bohatí stávají bohatšími a chudí chudšími. Jedou v byznysu lží a podvodů.
Ve filmu ´2001: Vesmírná odyssea´existovaly dovolené na Měsíci. Nebyly to tajné výlety. Jezdily tam TWA, British Spacelines, atd. VEŘEJNÁ doprava na Měsíc již nyní měla být realitou! Pravda je jiná: Jsme nyní od tohoto bodu mnohem vzdálenější a možná se ani nikdy neuskuteční. Jak lze provozovat veřejnou dopravu někam a kolonizovat Měsíc, když by se zjistilo, že nám politici celá desetiletí lhali? Jistě, 2001 byl pouze film. Ale nebyl to výmysl. V roce 1968 to byla čirá sci-fi a čiré sci-fi se vždy stanou projekcí budoucího stavu. Často slýcháme: "Brzy se objeví na Marsu či Měsíci lidská posádka." Již mnoho let od NASA slýcháme, že tento skvělý úspěch je již za rohem. Lidi, zapomeňte na to, nikdy to nenastane.

Měsíc a Mars již kolonizovány být měly. Vlastně, ve skutečnosti již kolonizovány jsou! Nebyly kolonizovány námi, veřejností. Byly kolonizovány boháči. Byly kolonizovány super-boháči a super-mocnými. Proběhly tajné expedice do vesmíru a věřte tomu, nebo ne, milí čtenáři: Zrovna teď po Měsíci chodí lidé! Ještě neuvěřitelnější skutečnost je ta, že již nyní existují na Marsu tajné základny! Super-boháči mohou opustit Zemi kdykoliv si budou přát. Země, Měsíc a Mars jsou pro NĚ, nikoliv pro nás.

Jistě, skeptici chtějí důkazy. A je škoda, že zde tento předpoklad je. Skepticismus (aspoň pro mne) často funguje jako slepecké brýle a omluva k tomu, aby se nemuselo skutečně myslet, snít, či objevovat. Ne, autor tohoto článku není schpen poskytnout žádný důkaz pro svá tvrzení v tomto článku. Sorry. Mám jen širší důkazy. Typu: Proč byly poslední 3 mise k Marsu (Orbiter, Explorer) ztraceny, či selhaly? Pokud tyto myšlenky jsou pravdivé, pak je logické, že tyto mise selhaly nebo byly příležitostně zničeny. Marťanský Explorer by byl schopen fotografovat detaily povrchu 1,5 metru veliké. ONI si nemohou dovolit, aby tak velké detaily veřejnost znala. Pokud by na Marsu byly vyfotografovány objekty jako cesty, budovy, potrubí a další, potom by vyšla najevo Velká lež. Další dobrá otázka zní: Kdy bude Velká lež na Marsu a Měsíci odhalena?

Není to přesné, že bychom nikdy nepoznali pravdu. Opravdu nelze smazat všechny neoficiální stopy v měsíčním prachu či odvolat, co bylo postaveno na Marsu. Jednoho dne vyjde pravda na světlo. Kdy veřejnost dostane kus tohoto koláče? Dokud budou hovořit výhradně peníze, dokud se všichni budou klanět fašistům, kteří vládnou světu, dokud někdo nenajde odvahu postavit se říši zla, dokud moc bude korumpovat...zůstaneme pouhými ignorantními bytostmi v ignorantských časech.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama