Červen 2012

Zombie Walk

28. června 2012 v 16:54 | Sany |  Another Point Of View
Ahoj, ahoj.
Jak jste možná někdy slyšeli, viděli nebo možná se o to i zajímáte. Víte že každý rok probíhá Zombie Walk, který se koná snad po celém světě...U nás v ČR se koná snad jen na dvou místech. Praha a Plzeň.
Jelikož minulý víkend se konal Zombie Walk v Plzni, na který jsem chtěla ale bohužel bylo už pozdě na to shánět kostým a podobné věci, tak vám přináším pro všechny účastněné i neúčastněné vide z téhle Plzeňské "zombí akce". Doufám že se vám budou videa líbit a ráda uvidím i vaše názory v komentářích jelikož to je to v čem zaostáváte, teda alespoň u nás na blogu.
A co že je vlastně ten Zombie Walk?? Nejlépe se to dá říct jako veřejné shromáždění lidí kteří jsou oblečení jako zombíci. Sraz je většinou na jednom místě kde se všichni sejdou a společně pak chodí po městě.
Proč vůbec dělají Zombie walk? Ze spousta důvodů ale tím nejjasnějším je to že si tihle lidé chtějí užít spoustu zábavy a legrace ale také chtějí dá najevo svůj názor vůči součastnému stavu věcí...
Tak snad se tam někdy setkáme lidi, příjemnou zábavu.
A poslední, jak uvedl autor... Pozvánka na Plzeňský Zombie Walk.
Doufám že se někdy na tuhle super akci dostanu ... Vážně moc bych tam chtěla. :]
Co si myslíte o Zombie Walku?? Vaše názory rády uvítáme. :]

Anglie a obrazce v obilí + ANKETA!

23. června 2012 v 12:08 | Sany |  UFO
Zdravím lidi, článek jsem sem chtěa přidat ve čtvrtek ale nějak jsem se opozdila..Tak ho tedy přidávám dnes.
Ve čtvrtek ráno jsem se šla kouknout na počasí, ale víc než počsí mě zaujala zpráva že se v Anglii objevily obří obrazce v obilí podobné mořským tvorům...
Obrazce se objevily o minulém víkendu v britském Woodborough Hill. Obrazce vyfotila expertka na kruhy v obilí ve Woodborough Hill v hrabství Wiltshire. Mají velikost až 80 metrů a jsou podobné mořskému tvoru jménem měsíčník svítivý.


P.S: Omlouvám se za dlouhodobé nepřidávání článků.