Navštivte strašidelné hračky muzeu!

6. srpna 2012 v 12:16 | Sany |  Articles (from elsewhere)
Po dlouhé době jsem se rozhodla přidat vám další článek, doufám že si na něm "pochutnáte".

Ďábalské předměty, jako suvenýry, oblečení, obrazy, ale také hračky, si mohou prohlédnout návštěvníci netradičního muzea, které provozuje démonolog John Zaffis (*1955) v americkém státě Connecticut. V jeho sbírce je možné spatřit třeba dva hadrové klauny. Patřili ženě, která je zakoupila. Když je měla doma, cítila prý, jako by ji stále někdo sledoval, a také trpěla nočními můrami. Poté, co klauny darovala Zaffisovi, její problémy zmizely. V muzeu je rovněž loutka, která se prý chová podobně jako "prokletý" hadrový panák Robert. Původně ji vlastnil mladý chlapec jenž jí dal jméno Simon. Hračka si s ním údajně chtěla stále povídat! Dosvědčila to i chlapcova matka - jednou prý vstoupila do pokoje, kde seděl její syn a Simon. Umělý panák však zřetelně hýbal pusou! Žena se vyděsila a zavolala kněze. Simon byl okamžitě odvezen z domu a místo bylo vysvěceno.
Další ďábelskou hračkou je hadrový panák Pan Bojo. Do své sbírky si jej z obdchodu se starožitnostmi objednala jedna žena, ale brzy zjistila že udělala chybu. Panák k ní prý chodí ve snech a děsí jí. Povolán je John Zaffis, který zahájí vyšetřování. Zjsití, že panák byl vyroben pro zlé účely a nevinné ženě pomůže se ho zbavit. To, zda jsou hračky posedlé, údajně dokážou zjistit i jedinci citliví na energie. Někteří lidé prý totiž umí vycítit i sílu neživých objektů. Tak se do muzea dostal i další klaun. Jeho negativní energie se prý projevuje v noci, kdy své majitelce působí noční můry. Když jej prozkoumávala Joanne, žena, jež je údajně energetickým médiem, je jasné, že něco není v pořádku. Jeho energie je prý tak velká, že se panák ani nedá udržet v ruce.
Posedlé hračky jsou většinou starožitnosti. Pokud obsahují negativní energii, nebo se věří, že v nich přebývá duch, setrvá uvnitř i desítky let.
Ve filmu Dětská Hra byla panenka Chucky zneškodněna zničením jejího lidského srdce, však šlo pouze o filmovou fikci. Žádné podobné zákroky v součastnosti praktikovány nejsou. Pomoc prý může jen vymýtání.
[John Zaffis, démonolog]
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama