Prosinec 2012

Slenderman

2. prosince 2012 v 15:01 Superstitions,Legends,Rhymes...
Slenderman je mystická kreatura, často je popisován jako vysoká, hubená postava oblečená v černém obleku a prázdnou tváří, s nepřirozeně dlouhýma rukama a chapadly která schovává v zádech.
Slendermanovi byli později přiřazovány schopnosti které způsobují ztrátu paměti, nespavost, paranoia, záchvaty kašle, teleportaci za účelem pronásledování a zdeformování vlastního obrazu na fotografii nebo narušení videa. Nejčastěji by se měl vyskytovat u lidí kteří bzo zemřou nebo u malých dětí. Říká se, že ten, kdo ho uvidí, zemře nebo zmizí. Slenderman se prý nachází u předměstských lesů, v opuštěných starých domech.Libuje si v mučení svých obětí, cíleně jim vnucuje do mysli jeho záblesky aby stav nešťastníka ještě zhoršil. Bývá spatřen většinou po nocích, kde nakukuje do oken nebo se jen tak zobrazuje řidičům na odlehlých silnicích.


Slenderman se objevil už ve starověkém Egyptě. Později roku 1540 na dřevořezech z Německa.

Mytologie Slendermana pochází z jednoho fóra, kde údajně měli lidé obrátit normální fotografii ve strašidelnou pomoci digitálních manipulací. Po nějaké době začali účastníci začali sdílet své výtvory, kde byli i různí neznámý lidé aby tak fotografie byli strašidelnější a přesvědčivější. Victor Surge zanechal na fóru dvě černobílé fotgorafie s bezejmennými dětmi s krátkým popisem "Slender Man" kde byla kreatura která kráčela za dětmi.

Další inspirací je amatérská adventura "Chzo Mythos" kde je hlavním zlosynem "Cabadath" nebo byl také odkazován jako "Tall Man". Ve hře byla postava zobrazována jako vysoký, hubený muž, oblečený v dlouhém, černém kabátu s vysokým límcem, ocasy které dosáhnou až na zem a prázdnou tváří. Ve hře pronásleduje hlavní postavu a snaží se jí zabít.


Slenderman je také hra.I'm sorry.

2. prosince 2012 v 13:00 | Sany |  What is NEW ??
Zdravím vás po dlouhé době.
Chtěla jsem se omluvit za skoro 4 měsíce nepřidávání článků. Slíbila jsem Lů že sem dám článek, ale neustále jsem to odkládala kvůli času a škole, i když byla spousta času o víkendech či ve volných dnech. Dneska se pokusím sem přidat pár článků, aby jsem tak "odpracovala" své dny po které jsem náš blog zanedbávala. Doufám že se nezlobíte a že se blog znovu rozjede i když možná bude v přidávání článků trochu pokulhávat.