Slenderman

2. prosince 2012 v 15:01 |  Superstitions,Legends,Rhymes...
Slenderman je mystická kreatura, často je popisován jako vysoká, hubená postava oblečená v černém obleku a prázdnou tváří, s nepřirozeně dlouhýma rukama a chapadly která schovává v zádech.
Slendermanovi byli později přiřazovány schopnosti které způsobují ztrátu paměti, nespavost, paranoia, záchvaty kašle, teleportaci za účelem pronásledování a zdeformování vlastního obrazu na fotografii nebo narušení videa. Nejčastěji by se měl vyskytovat u lidí kteří bzo zemřou nebo u malých dětí. Říká se, že ten, kdo ho uvidí, zemře nebo zmizí. Slenderman se prý nachází u předměstských lesů, v opuštěných starých domech.Libuje si v mučení svých obětí, cíleně jim vnucuje do mysli jeho záblesky aby stav nešťastníka ještě zhoršil. Bývá spatřen většinou po nocích, kde nakukuje do oken nebo se jen tak zobrazuje řidičům na odlehlých silnicích.


Slenderman se objevil už ve starověkém Egyptě. Později roku 1540 na dřevořezech z Německa.

Mytologie Slendermana pochází z jednoho fóra, kde údajně měli lidé obrátit normální fotografii ve strašidelnou pomoci digitálních manipulací. Po nějaké době začali účastníci začali sdílet své výtvory, kde byli i různí neznámý lidé aby tak fotografie byli strašidelnější a přesvědčivější. Victor Surge zanechal na fóru dvě černobílé fotgorafie s bezejmennými dětmi s krátkým popisem "Slender Man" kde byla kreatura která kráčela za dětmi.

Další inspirací je amatérská adventura "Chzo Mythos" kde je hlavním zlosynem "Cabadath" nebo byl také odkazován jako "Tall Man". Ve hře byla postava zobrazována jako vysoký, hubený muž, oblečený v dlouhém, černém kabátu s vysokým límcem, ocasy které dosáhnou až na zem a prázdnou tváří. Ve hře pronásleduje hlavní postavu a snaží se jí zabít.


Slenderman je také hra.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Im Uyu | Web | 7. června 2013 v 12:52 | Reagovat

Slender Man je môj jeden z najobľúbenejších charakterov. Bohužiaľ i moje kresby sú často prirovnávané práve jemu, pretože nemajú tváre, sú chudé a vysoké. lenže kreslím ich od roku 2007 ešte predtým než to bolo populárne.
Hru som skúšal a užíval som si to. Bolo to zábavné pretože si nevedel skade na teba ten gentleman vyskočí. Najlepšie  bolo, že sa mi objavil priamo za chrbtom.

2 Angelohaf | E-mail | Web | 1. října 2017 v 17:45 | Reagovat

No matter how you do it, losing weight is an individual thing. Friends can help you but they can't lose the weight for you. You've got to take charge of your weight loss from the beginning if you want to get serious about losing weight. The following tips will help.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama