Květen 2013

Největší příběh o UFO, co byl kdy popřen

31. května 2013 v 20:20 | Lů |  UFO
Mám pro vás velmi zajímavý dokument o všech utajených případech UFO.
Najděte si hodinu a půl, místo bezduchého brouzdání na internetu, a pusťte si něco, co vám rozšíří obzory ^^

Je tam dost zajímavých a očividných důkazů.


The Divide [2011]

29. května 2013 v 18:59 | Lů |  Horror Movies
Uznávám, že by neměl patřit do kategorie hororů, ale nějaké scény mi přišly zvláštní/zvrácené...
Strašidelný námět to v podstatě je také - myslím, že Korejci/možná jiný národ z Asie/ napadli Ameriku bombovými útoky a skupina lidí je zachráněna paranoidním správcem domu Mickeym, který vybudoval pod domem atomový kryt.
Zásob je zpočátku dostatek...Postupem času přichází ponorková nemoc.A všechny vztahy se začínají měnit ve chvíli, kdy se do krytu dostanou muži v oblecích a unesou dceru celkem pěkné maminy.

Na filmu se mi líbí, jak je skvěle natočen.Cítíte se stísněně.Skoro jako byste byli v krytu s nimi.Klaustrofobické záběry...
Děj stále přidává na otáčkách a po polovině filmu si říkáte, že byste tam opravdu nevydrželi.

Naprosto mě děsí ta situace v krytu.Ukazuje, jak se lidské chování a myšlení dokáže proměnit v něco neskutečně odporného...Bylo mi zle.

Jak už to tak bývá, konec mě zase zklamal.Takže nečekejte žádné famózní ukončení :<


Seznam nejlepších hororů dle žánru

28. května 2013 v 18:18 | Lů |  Trailers
AUTENTICKÉ SNÍMKY
K autentickým filmům přiřazuji ty, které jsou točeny volnou rukou kameramana.

GRAVE ENCOUNTERS
 • Příběh o amatérské skupince filmařů, kteří se rozhodnou natočit strašidelný dokument ve staré psychiatrické léčebně.Postupně se ztrácejí v celém areálu a to není vše.Jdou po nich duše zemřelých.
PARANORMAL ACTIVITY
 • Myslím, že ho zná každý, ať už o něm od někoho slyšel a nebo ho viděl.Podle mne je to...docela kvalitní horor.Vyděsíte se, bojíte se po něm.Takový účel splnil..
ČERNOBYLSKÉ DENÍKY
 • Tenhle snímek jsem si velmi oblíbila, jelikož jednou hodlám jet se podívat do Černobylu.Přátelé jedou s průvodcem do města Pripyat, procházka po okolí, prohlídka domů a přiblížení se k reaktoru.Vše by bylo v pořádku dokud nezjistí, že jim nefunguje motor u auta.Zvenku se ozývají divné zvuky a průvodce se jde porozhlédnout po okolí.Ve spojení jsou pouhými vysílačkami, které jsou rušeny jinými signály...!Nebudu nadále spoilerovat, mám chuť vyzradit vše, ale shlédněte to sami ^.^
ZÁHADA BLAIR WITCH
 • Starší dobrá klasika.Lekačka a napůl duchařina ^.^ Hah, zpočátku jsem věřila, že to je dle skutečné události.Ale nebojte....Tohle byli pouze herci, zahynuli tam skuteční lidé.Parta 3 lidí, kameramani apod. jedou do lesů o kterých se vypráví, že tam stará čarodějnice z Blair zabíjela malé děti.Vodila je do lesů a ve svém domě zabíjela.Tentokrát půjde po teenagerech, kteří narušili její revír.
 • Pšt..Tohle by nikdo neměl vědět, ale pravé snímky byly také podvrh ;) Jejich přátelé je potají sledovali a v noci strašili.Nafingovali únos jednoho z nich, ten byl pozbytek filmu už mezi přáteli a ti zbylí dva se stále potulovali lesem.
DUCHAŘSKÉ HORORY

INSIDIOUS
 • Výborná hudba /někdy až moc ušitrhající/ podtrhává celkem strašidelný film.Není to vlastně tak hrozné.Jak to tak v amerických rodinách bývá - jednoho ze synů postihne neštěstí a on se dostane do kóma, kde se střetává s duchy, příšerami...Zatímco jeho pološílená matka ve světě živých hledá pomoc v médiu...Líbilo se mi to, děsilo mě to i ve snech, takže doporučuju ^^
13 DUCHŮ
 • Děsivá duchařina, jak má být! Rodinka zdědí skleněný dům po zesnulém strýci, který byl čirou náhodou lovcem duchů.Svoje úlovky skrýval ve složitém skleněném bludišti pod domem a chystal něco velkolepého.Což se mu, jak plánoval, i posmrtně splnilo.

DŮM V RŮŽÍCH

 • Profesorka Joyce Reardonová, zabývající se sídlem rodu Rimbauerů - Domem v růžích, vytvoří osmičlennou skupinu lidí, kteří mají zvláštní schopnosti.Jde do domu s cílem ho znovu probudit.Díky malé Annie se jí to povede...

KRVÁKY

PACH KRVE
 • Partu lidí napadnou zmutované zrůdy z lesa.To je taková klasika.Liší se od ostatních takových filmů tím, že nedbá na vhodnou chvíli překvapení diváka a šokuje neustále...Všech 5 dílů se mi líbilo.A to jen pro jejich brutalitu a neustálé dění ^^

PÁD DO TMY
 • Slepé podzemní příšerky bez pigmentu dostanou chuť na skupinu kamarádek slezajících do jeskyní.Nečekané zvraty a viditelná ženská pomstychtivost udržuje napínavou atmosféru.

HORY MAJÍ OČI
 • Jeden, pro mne, nejděsivější horor ve filmové kartotéce.Zdivočelí lidští mutanti, které ozářila radioaktivita z jaderných pokusů, chytají kolemprojíždějící lidi.A když už je mají na dosah, za žádnou cenu je nenchají utéct...

ZVRHLOSTI

LIDSKÁ STONOŽKA
 • K tomuhle snad nemusím nic psát.Pokud jste viděli, víte, co mám na mysli.Pokud ne - název a obrázek říká víc než dost...

PORNOHORORY

SRPSKI FILM
 • Mám ráda filmy, které jsou tak reálné, odporné a naprosto zvrácené.Vlastně jsem se ani nechtěla dívat, kvůli recenzím a komentářům na internetu, ale zvědavost vyhrála.Pokud chcete vidět něco neobvyklého a nového - určitě shlédněte !


PSYCHOLOGICKÉ HORORY

SILENT HILL
 • Propadnutí do světa mrtvých z města Silent Hill.Promyšlený příběh a myslím, že ho již všichni znají ^^

POKOJ 1408
 • Mike Enslin, arogantní pisálek hororové literatury, dostane "pozvánku" do hotelu Dolphin na pokoj 1408.V jeho knize 10 strašidelných hotelových pokojů mu chybí poslední strana a on je rozhodnutý, že pokojem 1408 zaplácne poslední stranu.Nevěří moc povídačkám o zlu, které sídlí v pokoji a záznamy o několika desítkách vraždách ho stejně neodradí...Nakonec stejně sám nejlépe zjistí, co v pokoji číhá.

VESNICE
 • Krásný film o manipulaci a klamaní lidí..V lesích kolem vesnice se potulují monstra a kdokoliv by chtěl odejít, zemřel by.Nastane situace, kdy je nezbytné vydat se do lesů a dál za ně...Ale..Vše je naprosto jinak než se zdá...Rozhodně vám ho doporučuji ^^

KRUH
 • Shlédnete kazetu s podivnými záběry, po dohrání vám kdosi zavolá a sdělí,že za sedm dní zemřete...Film se stal snad jedním z nejděsivějších...Známá rozmočená holčička s černými vlasy spuštěnými do obličeje.

UFOVÁLKA SVĚTŮ
 • Né zrovna vzorový otec si k sobě vezme své děti...K jejich smůle se toho dne přižene bouře, která doslova zaseje mimozemský život do Země.Pomocí "blesků" jsou posíláni do tripodů - obrovských chodících robotů, kteří museli ležet pod povrchem už mnoho let.


ZOMBIE

ÚSVIT MRTVÝCH
 • Vybrala jsem tenhle jediný, jelikož je to TOP v zombie hororech.Podle mne nejlepší námět.Uvěznění skupiny lidí v obchodním centru, úprk před hordou zombie ve vytuněném kamionu a překvapivý konec...Byl to můj první horor, možná proto jej tak zbožňuji.

ZRŮDY

JEEPERS CREEPERS
 • Stvůra hladovějící hlavně po lidských očích a plicích se každých sedmadvacet let probouzí, aby se ukojila.V prvním díle jedou sourozenci za rodiči a bohužel cestou narazí na agresivního řidiče a časem najdou i jeho podzemní "katakombu".Není to obyčejný člověk.Ba naopak.Pronásleduje sourozence a nic mu v tom nezabrání..