Červen 2013

Jízda smrti [2007]

5. června 2013 v 16:56 | Lů |  Horror Movies

Celkem, bohužel, zapadlý horor.
Myslím, že ještě nikdy jsem neviděla takový námět.
Jedná se o náboženskou "sektu", která se řídí pokyny přes pager od šíleného pána.
V zabržděném metru /jak jinak než přímo v tunelu/ se vytoří skupina lidí, kteří mají být zachráněni před démony.
Podivným cestujícím v metru začnou ve stejnou dobu vyzvánět pagery se zprávou, že mají konat svou práci.
Z podivínů se stávají poslové Boží s jediným zvráceným cílem, zachránit všechny před posednutím zlými duchy.Na Zemi se totiž prý odehrává poslední souboj mezi peklem a nebem/ Satanem a Bohem.Obřadními meči a kudlami zachraňují ostatní cestující.Ti se dávají na útěk do potemnělých chodeb metra.Dosti děsivé scény, kdy na ně útočí i děti..Postupem času se skupina zmenšuje a u konce se do ulic* dostává pouze jeden z nich.

*Nedostane se přímo ven, ale vidí šílenství na ulici skrze skleněné dveře.

Opravdu se mi to moc líbilo, protože neznám podobný film a to se cení..Tedy až na finále, to samozřejmě zase zkazili -_-"
Pro mě naprosto neukončené..Máte potom pocit, že z vás celou dobu dělali idiota ( :D ).
USO neidentifikované ponořené objekty

2. června 2013 v 16:02 | Lů |  UFO
I pod vodní hladinou se může nalézat mimozemský život?

USO (z angličtiny Unidentified Submerged Objects) může být něco, co vytvořil člověk, něco mimozemského původu nebo něco o čem prozatím nemáme ani páru..

V roce 1967 se objevil v novinách text "Něco neuvěřitelně silného prorazilo díru na hladině zamrzlého jezera ve Švédsku, avšak ani armáda si není jistá tím, co to bylo"
Na Skandinávském poloostrovu je nejvíce hlášených zpozorovaných podvodních objektů, které se vynořují nad zamrzlou hladinu.

Příběh z roku 1980, kdy v Brazílii čekalo 70 lidí na trajekt přes řeku Araguari, vypráví o 5metrovém kovovém objektu vynořujícím se z řeky a poté měl uletět neznámo kam.Žádný ze svědků si není jistý tím, co viděl.

Zdroj: ENIGMA

The Poughkeepsie tapes [2007]

1. června 2013 v 16:07 | Lů |  Horror Movies
Americký, důvěryhodný film o případu únosce a vraha, který je zvrácený a neskutečně sadistický.Detektivové naleznou stovky videokazet, na které natáčel jeho příšerné mučení a zabíjení.


Film je důvěryhodný tím, že se dá lehce uvěřit skutečnosti nalezených pásek.
Doufám, že není natočen podle skutečných událostí, jelikož záběry jsou vážně hrůzu nahánějící a rozuzlení je ještě více úděsné...